Školení řidičů

 
 

Pro firmy nabízíme školení řidičů referentů

 
 
Naše autoškola zajišťuje školení pro řidiče, kteří nepodléhají povinnosti absolvovat "Profesní školení" a být držiteli "Profesního průkazu" a bývá také někdy nazýváno "Referentské školení". Povinnost zaměstnavatele zajistit zaměstnancům, používajícím v rámci plnění pracovních povinností motorové vozidlo ať již firemní či své vlastní, toto školený vyplývá z ustanovení 103 odst. 2 zákona č. 262/2006Sb. (Zákoník práce). V ustanovení 106 odst. 4 téhož zákona je pak stanovena povinnost zaměstnance se jej zúčastnit.

V praxi se zejména jedná o neprofesionální řidiče využívající především osobní automobily. Školení může proběhnout podle dohody jak v prostorách zaměstnavatele, tak autoškoly. Periodicita by měla být analogicky s "Profesním školením" jednoroční. Absence školení může mít velmi nepříjemné následky zejména v případě nehody či pracovního úrazu jak ve vztazích zaměstnavatel - zaměstnanec, tak ve vztazích zaměstnavatel - pojišťovny, resp. státní úřady.

Nabízíme firmám i jednotlivcům možnost tohoto vyškolení ve Vámi stanoveném čase ve Vašich prostorách nebo sídle naší autoškoly. Po ukončení školení je každému účastníkovi vydán průkaz o proškolení, viz níže.

Připravujeme on-line školení řidičů referentů.

Ceny školení se stanoví dle počtu školených osob dle smluvní ceny.
 
 
 
školení řidičů referentů
 
profesní průkaz
 
 
 
 

Ceník školení řidičů - referentských vozidel do 3,5t

 
Počet osob
Cena
(Kč/Osoba)
1 - 5 550
6 - 10 500
11 - 15 450
16 a více 400